Leasing pracowników z Ukrainy – to się opłaca! | J.D. Mercury

Leasing pracowników z Ukrainy – to się opłaca!

Leasing pracowników z Ukrainy staje się coraz popularniejszy. To świetne rozwiązanie dla firm, które działają sezonowo lub cierpią na chwilowe braki kadrowe. Jak działa leasing pracowników z Ukrainy?

Wystarczy, że podpiszesz umowę z JD Mercury, a my zajmiemy się wszystkim – od rekrutacji, przez formalności, po zakwaterowanie w Polsce.
 

Leasing pracowników z Ukrainy – nie zatrudniaj, wypożyczaj

Leasing pracowników z Ukrainy to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które nie chcą lub nie mogą zatrudnić na dłużej pracowników z innych krajów. W takim przypadku wystarczy, że skorzystasz z oferty JD Mercury.
 

Leasing pracowników z Ukrainy cena – zobacz, od czego zależy

Interesuje Cię cena leasingu pracowników z Ukrainy? Koszt leasingu zależy od wielu czynników, w tym od ich umiejętności, kwalifikacji, stażu pracy i doświadczenia, a także kosztów zakwaterowania oraz obowiązków pracownika.
Napisz do nas i zapytaj o szczegóły. Nasi handlowcy szybko przedstawią ofertę dopasowaną specjalnie do potrzeb Twojej firmy.
 
 
 

Leasing pracowników z Ukrainy – brak formalności i minimum dokumentów

Interesuje Cię leasing pracowników z Ukrainy, ale boisz się formalności, stania w kolejkach do urzędów i wypełnienia setek stron dokumentów? Już nie musisz!
Skorzystaj z opcji leasingu pracowników z Ukrainy w JD Mercury, a Twoje obowiązki ograniczą się jedynie do opłacenia faktury. Leasing pracowników z Ukrainy – niska cena, brak formalności.
 

Leasing pracowników z Ukrainy – Warszawa i największe miasta w Polsce

Leasing pracowników z Ukrainy – Warszawa jest miastem , z którego pracownicy są delegowani do docelowych miejscowości, w których podejmą zatrudnienie w danej firmie.
JD Mercury działa globalnie! Świadczymy usługi leasingu pracowników z Ukrainy na terenie całej Polski. Zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach.
 

Szybka wycena