Leasing pracowników

To rozwiązanie dobre dla pracodawcy oczekującego szybkiego zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i wygody w kwestii ich obsługi kadrowej. Umowa ma charakter trójstronny:

Pracodawca Użytkownik

Pracodawca Użytkownik

Agencja Pracy Tymczasowej

Agencja Pracy Tymczasowej

Pracownik Tymczasowy

Pracownik Tymczasowy

Leasing pracowniczy jest niezwykle korzystnym rozwiązaniem dla firm, ponieważ umożliwia czasową, elastyczną i wygodną formę zatrudnienia. Proponując Państwu tę usługę, bierzemy na siebie pełną obsługę administracyjno-kadrową, a także procesy i koszty związane z rekrutacją, selekcją i weryfikacją. To niesie za sobą znaczne oszczędności w budżecie firmy, a także mniejszy nakład czasu i pracy firmy.

Leasing pracowników gwarantuje doskonałe kadry w waszej firmie i zero formalności związanych z zatrudnieniem pracowników. Wszelkie sprawy kadrowo-płacowe, Agencja Pracy bierze na siebie. Państwu pozostaje nadzorować i kierować personelem. Leasing pracowników to bardzo elastyczne rozwiązanie zatrudniania pracowników.

W przypadku usługi leasingu pracowniczego przedmiotem umowy nie jest Pracownik, lecz usługa – wykonywana przez tegoż Pracownika. Koszt takiej usługi można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności firmy. Świadczona przez nas usługa wynajmu personelu jest zawsze na najwyższym poziomie.

https://jdmercury.com.pl/wp-content/uploads/2017/11/doradztwo-500x300.jpg
https://jdmercury.com.pl/wp-content/uploads/2017/10/1474031664_moneycan-500x300.jpg

Leasing pracowniczy stanowi optymalne rozwiązanie m.in. dla przedsiębiorców planujących realizację doraźnych przedsięwzięć, wymagających dużego nakładu pracy, w krótkim okresie czasu. Wariant ten sprawdza się znakomicie m.in. w przypadku pracy tymczasowej.

Pozwala szybko zaangażować personel wtedy, gdy dany termin tego wymaga. Usługa ta wykorzystywana jest również w razie konieczności tymczasowego zastępowania pracowników, którzy korzystają np. ze zwolnień lekarskich, a także gdy rozwój firmy wymaga kolejnych osób, natomiast ich zatrudnienie wiązałoby się z przekroczeniem ustawowych limitów.

Przebieg współpracy

Wybierając współpracę z nami wybierają Państwo zaufanie, solidność oraz profesjonalizm

Przedstawienie naszej oferty pracowników

Posiadamy szereg wykwalifikowanych oraz niwykwalifikowanych pracowników z różnych specjalności. Bez obaw przygotujemy dla Państwa szereoką ofertę.


Ustalenie warunków i rozpoczęcie współpracy

Po wzajemnym ustaleniu warunków i przebiegu współpracy JDMercury przejmuje zadanie dostarczenia i koordynowania pracowników wraz możliwymi usługami zakwaterowania oraz pomocy prawnej.


Nadzór ze strony wykonawcy w postaci koordynatora

Stale nadzorujemy jakość i tryb pracy zrekrutowanych pracowników, którzy pracują dla Państwa. Nasi pracownicy są bardzo efektywni, gdyż pracują z wizją zarobku oraz budowania swojej kariery.


 


Chcesz skorzystać z usługi leasingu pracowników?

wypełnij formularz do wyceny

[acceptance* acceptance-858 optional class:form-control class:theme_button class:topmargin_10 class:wide_button class:inverse class:white]Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych - Zapoznaj się z RODO[/acceptance]

Info

Z nami mogą Państwo szybko pozyskać zespół pracowników do zrealizowania projektu. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami.

Dołącz do nas