JD

MERCURY

JUST DOING MORE


  • 6750 osób zatrudnionych w ubiegłym roku

  • 2800 osób otrzymało nowy zawód

  • 75 pracodawców pracuje z nami

  • 19 lat sukcesów na rynku pracy

  • 5 biur na Ukrainie, Białorusi, Polsce, Hiszpanii, Anglii

JDMercury świadczy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji, headhuntingu, outsorcingu oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy i Bialorusi.

Znajdź pracowników z JDMercury już dziś!

//jdmercury.com.pl/wp-content/uploads/2018/08/robotnikzukrainyrobizapoldarmo-1.png

Nasze uslugi

  • Rekrutacja pracowników

  • Leasing pracowników

  • Headhunting pracowników

  • Nadzór rekrutacyjny

  • Wsparcie prawne


Agencja Pracy Tymczasowej JDMercury działa w branży międzynarodowego i krajowego pośrednictwa pracy. Rekrutujemy i wynajmujemy do pracy pracowników z Ukrainy, Białorusi oraz Polski. Przeprowadzimy każdą możliwą rekrutację. Posiadamy szeroka bazę kandydatów do pracy z każdej specjalizacji, zarówno wykwalifikowanych jak i niedoświadczonych pracowników.

Z nami mogą Państwo szybko pozyskać zespół pracowników do zrealizowania projektu. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami.

Nasz firma bierze pełną odpowiedzialność za poprawność wykonywanych działań. Z Nami możecie Państwo pozyskać specjalistów do zrealizowania Swojego projektu oraz do powierzenia wybranego stanowiska roboczego. Outsourcing pracowniczy z firmą JDMercury to idealny sposób na uzupełnienie niedoborów kadrowych, zaspokojenie zapotrzebowania na pracowników oraz optymalizację kosztów zatrudnienia. Zwrócenie się do nas jest gwarancją stałego poziomu usług, jest też dobrą alternatywą dla inwestycji we własnych pracowników.


Pełne doświadczenie i szybka rekrutacja

Nasza oferta rekrutacji pracowników skierowana jest w zasadniczo do przedsiębiorstw, które na lokalnym rynku pracy nie potrafią znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy. Agencja Pracy JOBSPOL w krótkim czasie i w dowolnej ilości zorganizuje wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem.

Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednią dbałością i starannością w realizacji. Rekrutujemy ludzi do wszystkich branż robotniczych.

Tylko z nami wynajmują Państwo pracowników bez obaw, to My trzymamy rękę na pulsie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/h.

Niezawodność to Nasze drugie imię. Zapewniamy współpracę z najlepszymi w rozsądnej cenie.

Wykwalifikowana kadra ze Wschodu, niezstąpieni specjaliści i sprawna organizacja – To wszystko by mogli Państwo sprawnie prowadzić swoje interesy.

Info

Z nami mogą Państwo szybko pozyskać zespół pracowników do zrealizowania projektu. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami.

Dołącz do nas