PRACA TYMCZASOWA

JDM Recruitment zapewnia usługi pracy tymczasowej firmom na terenie całego kraju – zarówno małym, średnim jak i dużym przedsiębiorstwom. Każdego roku zatrudniamy ponad tysiąc pracowników tymczasowych do pracy na rozmaitych stanowiskach. Znajdujemy pracę wykwalifikowanym i niewykwalifikowanym pracownikom fizycznym oraz specjalistom z różnych branż.
Zmienny popyt na rynku. Krótsze terminy. Nowe projekty. Jak szybko Twoja firma potrafi się dostosować? Dzięki JDM Recruitment i naszym rozwiązaniom w kwestii pracy tymczasowej Twoja firma może zwiększyć swoją elastyczność i konkurencyjność. Nasze rozwiązania zapewnią odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie.

REKRUTACJA STAŁA

Przeprowadzimy rekrutację i selekcję Kandydatów w obszarze stanowisk średniego i wyższego szczebla. Doświadczenie JDM Recruitment w zakresie rekrutacji daje bezpośredni dostęp do najlepszych, sprawdzonych i wykwalifikowanych kandydatów w każdej branży. To mniej czasochłonna, bardziej wydajna i najpewniejsza droga do zatrudnienia ludzi dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Mamy sprawdzone sposoby, aby zawsze kierować do firmy pracowników z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem.
Kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne, podobnie jak nasi eksperci, korzystają ze strategii spersonalizowanych dla danego klienta. Celem jest dobieranie pracowników dopasowanych do firmy i wymagań biznesowych. Jednocześnie efektywność naszych procesów redukuje koszty związanie z rekrutacją.

Gwarantujemy, że wszyscy pracownicy, przebywają w Polsce legalnie: mają paszporty, zgodę na pobyt i zezwolenie na pracę.

PRACA DLA STUDENTÓW - "KARIERA START – Just Doing More"

Doswiadczenie zawodowe otrzymasz w JDM Recruitment. Dołącz do grona przyszłych liderów.
Pracuj dla najlepszych korporacji, na świecie z JDM Recruitment.

Отправить

Запрос на подбор вакансии

[wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]

Info

Z nami mogą Państwo szybko pozyskać zespół pracowników do zrealizowania projektu. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami.

Dołącz do nas